KURZY

Prostřednictvím účasti na odborných kurzech splníte povinnosti kladené právními předpisy na bezpečnost a ochranu života, zdraví a majetku osob. V případě nehody budete optimálně krytí.

🙂 Ať je léto nebo zima, kurzy s námi jsou vždy prima !

Angličtina učebnice a online kurz

ANGLIČTINA online

PŘEDSTAVTE SI, jaké by to bylo,
kdyby jste se navždy zbavili stresu z neúspěchu při prezentacích, pohovorech, zkouškách, či jiné komunikaci v angličtině. Zjistěte jak to funguje.

PŘEDSTAVTE SI, jaké by to bylo, kdyby jste se navždy zbavili stresu z neúspěchu při prezentacích, pohovorech, zkouškách a další komunikaci v angličtině. Podívejte se jak to funguje.

Objevte další cenné informace z pohodlí svého domova ...  

kurzy zkousky opravneni opakovane skoleni vazacu bremen

VAZAČ BŘEMEN

Vázat a zavěšovat břemena na nosná ústrojí jeřábů smí osoba starší 18 let, duševně a tělesně způsobilá, teoreticky vyškolená, prakticky zacvičená a přezkoušená - vlastník OPRÁVNĚNÍ vazače - ČSN ISO 12480-1 a další.

Kurzy, zkoušky, oprávnění, opakované školení jeřábníků, Ing. Jana Čechová

JEŘÁBNÍK

Samostatně ovládat jeřáb smí pouze osoba starší 18 let, duševně a tělesně způsobilá, teoreticky vyškolená, prakticky zacvičená a přezkoušená - vlastník OPRÁVNĚNÍ jeřábníka - ČSN ISO 9926-1 a další.

Odkaz směřuje na speciální web.

OBSLUHA PLOŠIN

Samostatně ovládat plošinu smí osoba starší 18 let, duševně a tělesně způsobilá, teoreticky vyškolená, prakticky zacvičená a přezkoušená  - vlastník OPRÁVNĚNÍ k obsluze pracovních plošin - ČSN ISO 18878 a dalších.

Odkaz směřuje na speciální web.

školení osob pověřených provozem

ŠKOLENÍ OSOB POVĚŘENÝCH PROVOZEM

Obchodní podmínky

Ochrana vašich údajů

Reklamace

Platební podmínky

Napsat dotaz